Tufoil
lt | en | ru

Naujienos

PRAILGINK SAVO VARIKLIO DARBĄ
2012-01-02
"STEBUKLAI" IR REALYBĖ
2011-06-12

El. parduotuvė


Apklausa

Iš kokio miesto esate?
 Vilnius
 Kaunas
 Klaipėda
 Šiauliai
 Kita


 
  
Frankas Reickas                                                                                                                

Prezidentas, Fluoramics, Inc.

Tufoil -Franko Reick’o,  Flouramics Inc. įkūrėjo ir prezidento išmastytas “kūdikėlis”.

Baigęs pramonės inžinerijos studijas (gavęs pramonės inžinerijos laipsnį ) Syracuse Universitete , Frank dirbo tokioms kompanijoms kaip General Elecrtric, Deversified Technnologies ir ITT . Taip pat dirbo technikos konsultantu ( patarėju) įvairiose aukštos technologijos kompanijose .

1966 metais jis įkūrė Fluoramics, Inc. , kad galėtų gaminti ir platinti savo užpatentuotus , apdovanojimus laimėjusius tepalus. Prašau apsilankyti svetainėje: http://en.wikipedia.org/wiki/Franklin_G._Reick

Išradėjas širdyje.

 Frankas Reickas - išradejas. Nesvarbu kur eitų, galvoje vis sukasi nauji išradimai ( idėjos)!  Ankstyvais 1980-aisiais, Frankas (patyręs pilotas) skrido virš Hudson upės. Žiūrėdamas žemyn jis pastebėjo rūką ( smogą, užterštą orą) ir išmetamas dujas iš mašinų virš miesto. Tą pačią akimirką jis nusprendė, kad jis turi padaryti kažką, kad tai pakeistų. Patirtis įžiebė idėją sukurti švaresnę atmosferą, kuri nuvedė Tufoil išradimo (sukūrimo) link.

Frankas panaudojo savo žinias apie  tepalus pagamintus su teflonu ( ant teflono pagrindo), kad sukurtų alyvos priedą, kuris padėtų mašinoms važiuoti sklandžiai (švelniai) ir taupiai.  Užtruko 10 metų, kad padaryti viską teisingai, rezultatai buvo – stulbinantys.

1996-aisiais, Tufoil buvo įrašytas į Gineso pasaulio rekordų knygą kaip pasaulio veiksmingiausias (taupiausias, efektyviausias) tepalas. Iki šios dienos niekas geresnio tepalo nėra sukūręs.

Frankas Reikas yra  automobilių inžinerijos organizacijos , Amerikos tepalų inžinerijos ir Niujorko mokslų akademijos narys.

1998-aisiais jis buvo pakviestas į NJIT uviversiteto apdovanojimus, tais pačiais metais INC žurnalo rinkimuose laimėjo titulą- “ metų verslininkas”.

Fluoramics, Inc.

Gamybos vieta: New Jersey. Flouramics aukštos kokybės tepalais ir su deguonimi suderinamais sriegių uždangalais nuo 1967 metų.

Šie produktai apima tepalus naudojamus mašinoms, technikai, įrengimams, ginklams, aukšto greičio mechanizmams ir bendro naudojimo tepalams. Visame pasaulyje, visapusiškai geriausios kokybės.

 

 

SK įmonių grupė © UAB Fatum investicija
Metalo 13A, Vilnius
Programavo: Programavimo studija