Tufoil
lt | en | ru

Naujienos

PRAILGINK SAVO VARIKLIO DARBĄ
2012-01-02
"STEBUKLAI" IR REALYBĖ
2011-06-12

El. parduotuvė


Apklausa

Iš kokio miesto esate?
 Vilnius
 Kaunas
 Klaipėda
 Šiauliai
 Kita


PRAILGINK SAVO VARIKLIO DARBĄ

2012-01-02 | PRAILGINK SAVO VARIKLIO DARBĄ

Našiai dirbantys valikliai naudoja mažiau degalų ir duoda jums geriausius eksplotacijos rodiklius. Šiandien rinkoje yra labai daug priedų varikliams, tačiau per 25-is metus daugybė iš jų atėjo ir išėjo. Tufoil yra kitoks dėl kelių priežasčių. Tufoil veinintelis iš jų buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip efektyviausias tepalas pasaulyje. Antra Tufoil turi dvylika patentų vietinėm ir tarptautinėm rinkom (Japonija, Vokietija, Prancūzija, Anglija).

Kas iš tikrųjų atsitinka įpylus Tufoil i jūsų variklį? Kai Tufoil susimaišo su su jūsų variklio alyva įvyksta du dalykai.

1. Tufoil paverčia jūsų tepalą į labai efektyvią, variklio alyvą su labai geru su ypač mažu
trinties koeficientu.

2. Kai variklis dirba ši pagerinta alyva padengia visas jūsų variklio dalis ir užpildo įtrūkimus.
Dabar- kai visos judančios jūsų variklio dalys gali trintis viena su kita nekaisdamos ir be pasipriešinimo, to rezultate jūs sutaupote labai daug pinigų. Jūs pastebėsite, kad jūsų variklis užsiveda greičiau ir šaltas ir karštas (kas sumažina apkrovą akumuliatoriui), degalų sąnaudų
sumažėjimą greitesnę aksceleraciją ir kas svarbiausia jūsų variklis tarnaus žymiai ilgiau. Tai štai kaip jūs sutaupote naudodami Tufoil.

Šie rezultatai yra ne tik patikrinti keliuose per 25 metus, bet ir oficialioje vyriausybinėje JAV laboratorijoje Nacionaliniame Standartų biure (NIST) taip pat Kanados vyriausybinėje laboratorijoje Kapusksing. Štai kokius gavome rezultatus.

JAV vyriausybinė laboratorija:
Nacionalinis standartų biuras testavo Tufoil 4 rutuliukų įrenginyje. Šis labaratorinis įrenginys naudojamas trinties testams nes jis artimiausiai atspindi sąlygas vidaus degimo variklyje.Tyrimas parodė kad trinties koeficientas (paviršiaus trinties) yra lygus 0.029. Tufoil sumaišytas su alyva sudaro labai efektyvų mišinį kuris saugo jūsų variklį, judančios variklio dalys juda su daug mažesniu pasipriešinimu ir mažiau dyla. Kanados vyriausybinė labaratorija:
Kanados šaltųjų regionų labaratorija Kapuskasing testavo Tufoil efektyvumą ekstremaliomis sąlygomis. Tai buvo realaus važiavimo testai stebimi profesionalų, kurie tesėsi septynis mėnesius. Jų tyrimai nustatė, kad naudojant Tufoil užvedimo greitis ypač šaltomis sąlygomis pagerėjo 9,6% taip pat 5% kuro ekonomija. Mes siūlome stebėti eksplotacijos kaštus kai naudojamas Tufoil, tada jūs tikrai pamatysite santaupas ne tik kuro, bet ir variklio remonto(priežiūros) srityse.

Žvilgsnis iš arčiau


Skanuojantis Elektronų Mikroskopas (Scaning electron microscope(SEMs)) naudojamas kriminalinėse labaratorijose ir medicinos tyrimuose tam, kad nustatyti nepaneigiamą tiesą. Fluoramics labaratorija ji naudoja tais pačiais tikslais, kad įrodyti jog Tufoil yra tikrai aukščiausios kokybė produktas. Vairuotojai ir automobilių savininkai dažnai klausia ar PTFE dalelės Tofoil lieka suspenduotos alyvoje ar užkemša tepalų filtrą. Mes turim atsakymą ir įrodymą!

Šios (SEMs) darytos nuotraukos aiškiai parodo kad PTFE yra suspenduotos alyvoje ir ju dydį lyginant su tepalo filtru. Jūs matote kokio dydžio yra PTFE dalelės lyginant su žmogaus plauku. Alyvos filtras (nuotrauka dešinėje) lengvai praleis tokias dalelytes.

Tufoil formulė yra užpatentuota 12 patentų JAV ir kitose valstybėse tam, kad apsaugoti jus ir gamintoją) yra vienintelis priedas pasaulyje kuris kvalifikuojamas kaip "Efektyviausias tepalas pasaulyje" ir tai yra TUFOIL. Nesileiskit apgaunami saugokitės perdirbinių ir klastočių.


Atgal
SK įmonių grupė © UAB Fatum investicija
Metalo 13A, Vilnius
Programavo: Programavimo studija